NOVINKY
NOVINKY      20. 09. 2023

SKYTOLL vstupuje na asijský kontinent, otevřel pobočku v Singapuru

Bratislava, 20. září 2023 – Společnost SkyToll, která se podílí na rozvoji a provozu mýtných systémů na Slovensku, v České republice, ve Slovinsku i v dalších evropských zemích, otevřela pobočku v Singapuru. V regionu Asie a Pacifiku plánuje SkyToll oslovit zákazníky se svým řešením pro oblast zpoplatnění jízdy osobních i nákladních vozidel či inovací v inteligentním řízení dopravy, jejichž cílem je podpořit udržitelnost dopravy a ochranu klimatu.

SkyToll získal během poslední dekády rozsáhlé zkušenosti a reference nejen z evropského kontinentu. V roce 2015 realizoval dva úspěšné projekty v Ruské Federaci, na jihoamerickém kontinentu pak v průběhu roku 2016 úspěšně pilotoval systém pro monitoring a zpoplatnění jízdy vozidel v Uruguayi.

„Vstup do asijského regionu je pro nás strategickým rozhodnutím. Jednotlivé země i městské aglomerace zde řeší více než jinde masivní nárůst intenzity dopravy a s ním spojené negativní vlivy, jako je znečištění životního prostředí či rozsáhlé dopravní zácpy. SkyToll se vždy snaží být svým zákazníkům skutečně blízko, proto padlo rozhodnutí otevřít pobočku v Singapuru a vytvořit zde obchodní a ekonomické centrum pro asijský region,“ uvedl Matej Okáli, předseda představenstva společnosti ITIS Holding, která je stoprocentním vlastníkem společnosti SkyToll.

Vedením SkyToll Pte.Ltd. byl pověřen Joseph Chin, který má více než 25 let zkušeností s projekty v oblasti silniční i železniční dopravy, včetně účasti na několika mýtných a dopravních systémech v asijském regionu a v Číně. Se svou znalostí a zkušenostmi v oblasti systémové integrace a projektového managementu je Joseph Chin připraven podpořit růst a expanzi SkyToll v asijském regionu.

„Do Asie vstupujeme s výbornými referencemi v oblasti satelitních mýtných systémů, ale také s chutí budovat nová inovativní řešení pro řízení dopravy v hustě osídlených městských centrech, kde může být využití samotné satelitní technologie komplikované. Chceme se samozřejmě opřít i o zkušenosti, které v regionu získala Skupina PPF, která je mezi akcionáři ITIS Holding,“ dodal Matej Okáli.

© 2024 ITIS HOLDING
Design by vipIT.sk