PROFIL ITIS HOLDING

SkyToll působí od roku 2008 v oblasti inteligentních dopravních informačních systémů schopných analyzovat a usměrňovat dopravu kdekoli na světě. Jako první na světě dokázal SkyToll vytvořit řešení, které spojuje satelitní GNSS technologii pro určování polohy, mikrovlnnou DSRC technologii pro komunikaci na krátké vzdálenosti a mobilní GSM technologii pro komunikaci v mobilních sítích. SkyToll vybudoval a od roku 2010 provozuje satelitní mýtný systém na Slovensku. Od roku 2015 provozuje SkyToll na Slovensku systém elektronického zpoplatnění jízdy osobních automobilů. Podílel se na výstavbě a spuštění elektronického mýtného systému v České republice v roce 2019 a v roce 2021 vybudoval a úspěšně spustil systém elektronických dálničních známek ve Slovinsku. Více informací na www.skytoll.com.

Technologická společnost TollNet vyvíjí v Praze a Benešově produkty a řešení pro společnosti, které se zabývají zpoplatňováním uživatelů pozemních komunikací a dodávkami veřejných služeb (energetika, plynárenství). TollNet je jedním z největších producentů palubních jednotek na světě. Více informací na www.tollnet.cz.

Společnost CzechToll byla založena ve skupině PPF v rámci dlouhodobých strategických plánů v oblasti telekomunikační infrastruktury. CzechToll vybudoval společně se slovenskou společností SkyToll satelitní mýtný systém, který předal českému státu a od 1. ledna 2019 jej provozuje. Vyspělý satelitní mýtný systém umožňuje České republice lépe řídit dopravu a efektivněji spravovat dopravní infrastrukturu. Náklady na jeho provoz jsou třikrát nižší, než byly náklady na provoz první generace mikrovlnného mýtného systému, přestože se rozsah zpoplatnění po spuštění nového systému zvýšil o 60 procent. Více na www.czechtoll.cz.

PaySystem poskytuje řešení bezhotovostních plateb mýtného pro dopravce na území České Republiky a Slovenska, například prostřednictvím Profit karty vydávané ve spolupráci s Hospodářskou komorou ČR. Dopravcům poskytuje také certifikovanou palubní jednotku pro polský mýtný systém e-TOLL. PaySystem rozvíjí a inovuje inteligentní řešení pro mýtný systém s ohledem na směrnici Evropské komise o EETS – Evropské službě elektronického výběru mýtného. Více na www.pay-system.eu.

CERTIFIKÁTY

© 2024 ITIS HOLDING
Design by vipIT.sk