NOVINKY
NOVINKY 08. 07. 2024

VITRONIC dodá společně se SkyToll služby monitoringu nákladních vozidel pro mýtný systém v Nizozemsku

Praha, 8. července 2024 – Společnost VITRONIC, která je od letošního května součástí ITIS Holding, zvítězila v soutěži nizozemského správce silnic RDW na dodávku služeb monitorování vozidel pro nový systém elektronického mýtného. Subdodavatelem části řešení je sesterská společnost SkyToll. Pro ITIS Holding jde o první významné vítězství ve veřejné zakázce po akvizici německé společnosti VITRONIC, které poslouží také jako důležitá reference v oblasti komplexních řešení pro inteligentní dopravní infrastrukturu.

NOVINKY 23. 05. 2024

ITIS Holding, součást skupiny PPF, dokončila akvizici německé skupiny VITRONIC

Praha, 23. května 2024 – Společnost ITIS Holding získala potřebná schválení od antimonopolních úřadů v Německu a dalších příslušných zemích pro akvizici německé skupiny VITRONIC. ITIS Holding je připraven rozvíjet výzkum, vývoj a výrobní kapacity ve výrobních závodech VITRONIC v Německu a urychlit tak růst celé skupiny, která má ambici stát se předním globálním poskytovatelem ITS služeb.

NOVINKY 15. 03. 2024

ITIS Holding spustil služby EETS na Slovensku, s jednou OBU jednotkou propojí do konce roku země V4

Bratislava, 15. března 2024 – Společnost ITIS Holding spustila zkušební provoz evropské služby elektronického mýtného (EETS) na Slovensku. Smlouva s Národní dálniční společností (NDS) stanovuje dobu trvání zkušebního provozu na období 3 měsíců. Během tohoto období mají být procesy na straně poskytovatelů EETS i samotného NDS důkladně otestovány na omezeném počtu zákazníků.

 

NOVINKY 31. 01. 2024

ITIS Holding, součást skupiny PPF, urychluje globální expanzi akvizicí německé skupiny VITRONIC

Praha, 31. ledna 2024 – ITIS Holding, který pokrývá aktivity skupiny PPF v oblasti investic do inteligentní dopravní infrastruktury, zahájil proces akvizice 100% podílu ve známé německé společnosti VITRONIC.

NOVINKY 10. 10. 2023

Oznámení o přijetí usnesení valné hromady společnosti ITIS Holding a.s. o přeměně akcií na zaknihované akcie

Společnost ITIS Holding a.s., se sídlem Argentinská 1610/4, 170 00 Praha 7, IČO: 07961774, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 24258 (dále jen „Společnost“), tímto v souladu s § 529 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů (dále jen „OZ“), oznamuje, že valná hromada Společnosti, která se konala dne 7. 6. 2023, přijala rozhodnutí o přeměně akcií Společnosti na zaknihované akcie.

NOVINKY 10. 10. 2023

ITIS Holding dokončil proces akreditace pro poskytování služby evropského mýta v České republice, na Slovensku a v Maďarsku

Praha, 10. října 2023 – Společnost ITIS Holding pokročila v akreditačních procesech potřebných pro poskytování evropské služby elektronického mýtného (EETS), díky které mohou dopravci řešit s jedním partnerem a jednou palubní jednotkou úhradu mýtného ve více zemích. Potřebné kroky dokončil ITIS Holding úspěšně v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. V Polsku prochází fází akceptace dokumentace, po které bude zahájen akreditační proces do EETS i v této zemi.

NOVINKY 20. 09. 2023

SKYTOLL vstupuje na asijský kontinent, otevřel pobočku v Singapuru

Bratislava, 20. září 2023 – Společnost SkyToll, která se podílí na rozvoji a provozu mýtných systémů na Slovensku, v České republice, ve Slovinsku i v dalších evropských zemích, otevřela pobočku v Singapuru. V regionu Asie a Pacifiku plánuje SkyToll oslovit zákazníky se svým řešením pro oblast zpoplatnění jízdy osobních i nákladních vozidel či inovací v inteligentním řízení dopravy, jejichž cílem je podpořit udržitelnost dopravy a ochranu klimatu.

NOVINKY 01. 09. 2023

Renáta Kellnerová s rodinou se stali 100% vlastníky PPF

Paní Renáta Kellnerová s rodinou, tedy společně s dcerami Annou Kellnerovou, Larou Kellnerovou, Marií Kellnerovou a Petrem Kellnerem ml., odkoupili prostřednictvím jimi plně vlastněné společnosti minoritní podíly ostatních akcionářů skupiny PPF, Ladislava Bartoníčka (0,535 %) a J.-P. Duvieusarta (0,535 %) a stali se tak stoprocentními vlastníky skupiny PPF.

NOVINKY 10. 08. 2023

CzechToll uspěl ve dvou výběrových řízeních slovenské Národní dálniční společnosti

Praha, 10. srpna 2023 – Společnost CzechToll ze skupiny PPF obdržela informaci od slovenské Národní dálniční společnosti o výsledku vyhodnocení nabídek a o přijetí nabídek ve veřejných soutěžích na „Vybudování Elektronického mýtného systému a poskytování Služeb technické podpory“ a na „Mýtné služby“.

NOVINKY 28. 06. 2023

SKYTOLL USPĚL V SOUTĚŽI RAKOUSKÉ ASFINAG, DODÁ MOBILNÍ SYSTÉM PRO KONTROLU ÚHRADY DÁLNIČNÍCH ZNÁMEK

Bratislava, 28. června 2023 – Společnost SkyToll zvítězila ve výběrovém řízení rakouského provozovatele mýtného systému a systému dálničních známek ASFINAG na dodávku mobilních kamerových systémů pro kontrolu řádné úhrady fyzických i elektronických dálničních známek v Rakousku. Systém založený na špičkové technologii a pokročilém sofware, který je založený na umělé inteligenci, umožní identifikovat v běžném provozu, zda má vozidlo řádně uhrazenou dálniční známku – a to jak v elektronické formě, tak i ve formě nalepovacího kupónu.

© 2024 ITIS HOLDING
Design by vipIT.sk