NOVINKY
NOVINKY 25. 01. 2023

Slovenská NDS potvrdila vítězství CzechToll v soutěži na dodávku softwarového srdce nového mýtného systému na Slovensku

Praha, 25. ledna 2023 – Společnost CzechToll ze skupiny ITIS Holding obdržela od slovenské Národní dálniční společnosti informaci o vypořádání připomínek neúspěšných uchazečů v rámci soutěže na „Vybudování Elektronického mýtného systému a poskytování Služeb technické podpory“. Ve své nabídce se CzechToll zavázal vyvinout a dodat informační systém ve lhůtě 13 měsíců od podpisu smlouvy.

 

NOVINKY 09. 12. 2022

Společnost SkyToll vyhověla žádosti státu

Společnost SkyToll vyhověla žádosti státu a v souladu s podepsaným dodatkem smlouvy dnešním dnem zahájila proces ukončování komplexní služby elektronického výběru mýta na Slovensku.

Věříme, že ideálním řešením pro budoucí výběr mýta na Slovensku je férové vysoutěžení nového systému a jeho dodavatelů. Na otevřenou soutěž se ITIS Holding těší. Věříme, že dokážeme dát státu výhodnou nabídku a dodat kvalitní řešení.

NOVINKY 04. 03. 2022

PPF společně s partnerem Matejem Okálim konsoliduje do nové skupiny ITIS Holding čtyři technologické společnosti: míří na rozvoj mýtných služeb a inovace v inteligentním řízení dopravy pro podporu udržitelnosti a ochranu klimatu

ITIS Holding (Intelligent Traffic and Infrastructure Solutions) vzniká s ambicí profilovat skupinu v oblasti inteligentních řešení pro dopravní infrastrukturu. Míří na inovace a pokročilé služby spojené s potřebou řídit a regulovat dopravu jak mimo města, tak i v rámci městských aglomerací, především pak s ohledem na environmentální aspekty.

© 2023 ITIS HOLDING
Design by vipIT.sk